ZÁJAZDY BALI

Zájazdy na Bali od CK Go2Indonesia vám ponúkajú profesionálne služby bez kompromisov, maximálne osobný prístup a možnosťou zažiť skutočné Bali a Indonéziu. Naši sprievodcovia a organizátori zájazdov v danej lokalite už dlhú dobu žijú a vďaka tomu všetko, čo vám v rámci zájazdov ponúkame je osobne preverené či už sú to miesta, zážitky ale aj ubytovanie.

Ponúkame viac než len bežnú návštevu turistických destinácií. Pri našich klientoch sa sústreďujeme na jedinečnosť zážitkov a pracujeme na tom, aby každý z vás zakúsil autentickosť a atmosféru, ktoré so sebou vami navštívené miesto nesie.

Poznávací zájazd Bali

CK Go2Indonesia má vo svojej ponuke aj špecialitu - kombináciu pobytového a poznávacieho zájazdu. Ponúkame vám cenovo dostupné pobytové a poznávacie zájazdy, počas ktorých si užívate dovolenku plnú zážitkov a aktívneho poznávania. Pre vás to znamená asi toľko, že si nielen oddýchnete na pláži, ale pôjdete si pozrieť aj niekoľko atraktívnych miest. Tento typ zájazdu vám umožňuje vidieť mnoho nových miest a zároveň si plnohodnotne oddýchnuť v exotickom prostredí.

CK Go2Indonesia sa sústreďuje na kvalitu a reálne zážitky. Poznávacie zájazdy Bali majú rôzne variácie a zameranie, nižšie uvedené sú len ochutnávkou toho, čo v ponuke máme:

Poznávací zájazd krásy Bali

Kombinácia zážitkového poznávacieho pobytu so zameraním na spoznávanie krás exotického ostrova Bali. Poznávacia časť programu prebehne za prítomnosti českého sprievodcu, ktorý na žije na Bali. V programe zájazdu kombinujeme relaxačnú časť a spoznávanie vnútrozemia. Navštívime vodné chrámy pri jazere Bratan a neďaleké vodopády. Pôjdeme sa pozrieť do Údolia Kráľovien, kde môžeme obdivovať veliké sochy vytesané do skál. Prejdeme sa uličkami kultúrneho centra Ubud, ktoré leží pod sopkami Agung a Batur. Zastavíme sa na Jeleňom ostrove a zažijeme šnorchľovanie nad nedotknutými koralmi a zájazd si spestríme výletom na lodiach po rieke Telaga Waja prameniacej na úpätí sopky Agung.

Cena od 1540 Euro/os

To najlepšie z Bali a Komodo

Kombinácia zážitkového poznávacieho pobytu so zameraním na spoznávanie krás exotických ostrovov v Indonézii. Navštívime čarovné miesta na Bali, kde budete mať možnosť spoznať balijskú kultúru obdivovať exotiku balijského raja. Na programe máme oddych na plážach v severnej časti Bali, prejdeme sa uličkami centra ostrova - mesta Ubud, preskúmame pestrý podmorský svet v okolí nedotknutých koralov pri Jeleňom ostrove. Potom sa vyberieme na ostrov Flores a odtiaľ loďou na ostrovy Komodo a Rindža, kde žije najväčší jašter na svete - varan komodský.

cena od 2200 Euro/os

Perly Indonézie - Sumatra, Sulawesi, Bali

Pripravili sme pre vás to najkrajšie z celej Indonézie. Pôjdeme sa pozrieť na niekoľko ostrovov a ochutnáme širokú škálu chutí, ktorú táto krásna krajina ponúka. Najprv sa vyberieme na ostrov Sumatra, kde žijú orangutány slony sumaterské. Následne preletíme na ostrov Sulawesi, kde budete mať možnosť vidieť život pôvodných obyvateľov v tradičných domoch v horách alebo na pobreží. Na plážach v južnej oblasti si užijete plavbu loďou a šnorchľovanie nad nedotknutými koralmi. A nakoniec sa prejdeme uličkami kultúrneho centra ostrova - mesta Ubud, ktoré sa nachádza pod panorámou sopiek Agung a Batur.

cena od 2680 Euro/os

Exotický Flores, komodský drak a mystické Bali

Na programe je dobrodružná cesta po ostrovoch Bali, Flores, Komodo a Rindža v Indonézii. Cestu začneme na Bali, kde budete mať možnosť vidieť exotickú kultúru miestnych hinduistov, prejsť sa ryžovými poliami a ochutnať cibetkovú kávu. Ďalšou zastávkou bude ostrov Flores, odtiaľ sa budeme plaviť súkromnou loďou na komodských drakom na ostrovy Komodo a Rindža, čaká nás potom ešte šnorchľovanie s mantami, kúpanie sa v krátere sopky, farebné jazerá na sopke a výstup k vulkánu Kelimutu. Celý program prebieha za prítomnosti miestneho českého sprievodcu.

cena od 2100 Euro/os

Individuálne zájazdy na mieru

CK Go2Indonesia sa od ostatných cestovných kancelárií tak trochu líši. Chceli by ste spoznať ostrov Bali a Indonéziu sami, no zase nie úplne sami a využili by ste tak naše služby? Ponúkame individuálne zájazdy na mieru pre všetkých nadšencov cestovania. Máme bohatú ponuku individuálnych zájazdov, ale v prípade, že chcete čosi pozmeniť, odobrať či pridať - sme vám k dispozícii a zájazd vám upravíme podľa vašich požiadaviek. Naplánujeme vašu dovolenku spolu a pomôžeme vám pripraviť itinerár, ktorý bude zahŕňať voľnosť, ktorú potrebujete.

Skupinové zájazdy na mieru

Uvažujete spolu s priateľmi nad tým, že by ste navštívili Bali alebo Indonéziu? Bavil by vás tematicky zameraný skupinový zájazd do Indonézie? Uzavreté skupinové zájazdy na mieru po Indonézii a na Bali sú našou hlavnou doménou. Nechajte organizáciu na nás a využite komplexnosť našich služieb a skvelú znalosť Indonézie.