LETENKY BALI

Bez letenky sa nikam nedostaneme. Zároveň, položka je to nemalá - či už plánujeme prežiť pár týždňov v exotike alebo vlastne aj kdekoľvek inde. Preto sa asi všetci zhodneme na tom, že nejaká tá pomoc sa aj v tomto smere hodí.

Go2Indonesia sa špecializuje na zájazdy na Bali a ďalšie ostrovy Indonézie už dlho a s letenkami vám vie stopercentne pomôcť!

  • Go2Indonesia ponúka na našom trhu cenovo najvýhodnejšie letenky na Bali a do Indonézie
  • Má možnosť využívať operátorské cenové ponuky a tiež akcie priamo od leteckých spoločností (!), s ktorými už dlhoročne spolupracuje
  • Na predaj leteniek na Bali sa špecializuje už dlhú dobu a bez problémov vyhľadá cenovo výhodnejšie letecké trasy tzv. ROUTING (čo sa nám ostatným, obyčajným smrteľníkom, vypĺňaním bežného online rezervačného systému nikdy nepodarí)

Dovolenku na Bali alebo kdekoľvek do Indonézie je vhodné začať plánovať minimálne 3 mesiace vopred. Najprv si, samozrejme, vyberte dátum a kontaktuje s vašou požiadavkou Go2Indonesia, kde sa vám na to pozrú letoví špecialisti, overia obsadenosť letu a v systéme vám dátum zarezervujú.

Rezervačný systém Go2Indonesia je jedinečný v tom, že dovoľuje kombinovať zvýhodnené ceny tour operátorov, akcie a aj stopover v juhovýchodnej Ázii, ktorý v ponuke bežného online rezervačného systému zase raz nie je.

Letenku neplatíte hneď. Dovolenku na Bali či v Indonézii si najprv naplánujete, aby ste na nič nezabudli a ktovie, možno sa rozhodnete aj pre inú zo služieb, ktoré máme k dispozícii, no a keď sa celé to plánovanie uzavrie a budete s našou ponukou spokojní, vyberieme vám najneskorší termín splatnosti letenky.


Stopover

Pre cestovateľov, ktorí chcú zo svojej cesty vyťažiť čo najviac, je tu možnosť tzv. "letenky OPEN JAW" - v praxi to znamená to, že budete mať odlišnú odletovú a odlišnú príletovú destináciu.

Povedzme si príklad. Priletíte na ostrov Bali, dovolenkujete, všetko je fajn, no vaša odletová destinácia bude, dajme tomu, ostrov Jáva alebo ázijské veľkomesto Singapur. Z Bali sa do miesta odletu dostanete loďou alebo lietadlom. A tu sa vám naskytuje možnosť STOPOVER (alebo inak, pobudnúť na mieste, ktoré nie je vašou cieľovou destináciou, len medzizastavením, noc či dve a mohli tak zažiť jeho atmosféru) v ázijských veľkomestách ako Singapur, Dubai, Hong-Kong, Soul, Kuala Lumpur či inde. Naviac neplatíte nič.

STOPOVER je bežnou záležitosťou leteckých spoločností, ktoré lietajú do Indonézie a v ich ponukách to nájdete vždy. S Emirates si pozriete Dubai, s Korean Air navštívite Soul a s China Air sa zase zastavíte v Tai Pei.