O NÁS

V oblasti cestovného ruchu pôsobíme od roku 2005, kedy sme začali poskytovať služby prvým klientom pri cestách do Austrálie pod hlavičkou Go2Australia. Pre veľký úspech našich originálnych zájazdov v Austrálii sme aplikovali rovnaký koncept pri poskytovaní služieb pri cestách na Bali a do Indonézie pod hlavičkou Go2. Portfólio našich destinácií neustále rozširujeme.

Všetky nami ponúkané zájazdy pochádzajú z dielne Go2 - zájazdy neprekupujeme od iných cestovných kancelárií, ale vytvárame na základe vlastných poznatkov a skúseností s cestovaním po daných krajinách.

V súčasnosti garantujeme nasledujúce :

originálne programy zamerané na zážitky
• istota najvýhodnejších cien leteniek za operátorské ceny
• veľký výber kvalitného a cenovo prijateľného ubytovania
• kvalita a najnižšie ceny výletov a zájazdov, ktoré máme v našej ponuke

Monika Meszarošová - spoľahlivý chod slovenskej pobočky

Monika Meszárošová je majiteľkou cestovnej agentúry SOLID-STAR v Seredi, ktorá je zároveň pobočkou CK Go2 na Slovensku. V Go2 má na starosti spoľahlivý chod slovenskej pobočky a komunikáciu so slovenskými klientmi.

Dominika Šubová - senior konzultant Indonesia

V Go2 má na starosti prípravu a realizáciu zájazdov do Indonezii klientelu zo Slovenska.
Hneď po prvej návšteve ju Indonézia uchvátila svojou krásnou prírodou a dlhou históriou. Odniesla si veľa zážitkov, ktoré ďalej posúva svojim klientov a chce aby si odniesli z dovolenky neopakovateľné spomienky.

Ada Tzoneva — garant destinácie, realizácia skupinových programov v Indonézii

V Go2 má na starosti prípravu programov a realizáciu zákaziek pre klientov, ktorí chcú stráviť svoju dovolenku na Bali alebo na iných indonézskych ostrovoch. Cestovanie sa jej stalo osudovým už počas štúdia na Karlovej Univerzite, kedy žila 2 roky v Brazílii a pol roka v Portugalsku. Svoju zatiaľ poslednú veľkú cestu podnikla po ukončení štúdia - vtedy strávila niekoľko mesiacov v Indonézii, ktorá ju totálne očarila. Miluje všetko, čo nepozná, má rada netradičné veci a dobré jedlo.

Veronika Šmejkalová – príprava a realizácia zákaziek v Indonézii

Pripravuje individuálne zájazdy na Bali a do celej Indonézie. Študovala v Maďarsku a vďaka zahraničným skúsenostiam sa cestovanie a spoznávanie cudzích krajín stalo jej veľkou záľubou. Po skončení vysokej školy so zameraním na cestovný ruch sa rozhodla spojiť svoji profesionálnu kariéru so záľubou. Vo voľnom čase sa venuje športu ako je snowboarding, in-line korčuľovanie, pole dance alebo joga. Bali a Indonézie jednoznačne očarili svojimi širokými možnosťami, či už v podobe kultúrnych skvostov, exotickej prírody, úchvatných pláží alebo vynikajúceho jedla. Nedá sa jej nespomenúť aj vrelý prístup a priateľskú povahu domorodých ľudí. Rada pre vás pripraví individuálnu dovolenku podľa vašich predstáv, plnú nezabudnuteľných zážitkov. Selamat jalan!


Cestovná kancelária SOLID-STAR

Riaditeľka: Ing. Monika Meszarošová

Telefón: 0948 728 242, 0911 263 851

Adresa: M.R.Štefánika 1180/2, 926 01 Sereď